Dlaczego warto wybrać moje usługi, a nie dużych korporacji?

Darmowy hosting

Dla każdego klienta przy zamówieniu strony oferuje rok swojego hostingu zupełnie za darmo. W cenie konfiguruje również domenę i inne.

Jestem hobbistą

My ludzie z pasją, mamy naturalny talent do pomagania innym. Pasja oznacza wytrwałość w działaniu, więc masz pewność, że pracuję nad Twoją stroną, aż będziesz z niej dumny.

Optymalizacja

Na koniec pracy każdą stronę starannie optymalizuje, czyli zmniejszam wielkość plików strony tworząc ją znacznie szybszą i przystępniejszą do czytania.

Responsywność

Twoja strona będzie dostosowana do komputerów/laptopów, ale również do tabletów/telefonów. Co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne.

Kompleksowe usługi

Jesteś zielony w temacie? Szczerze i uczciwie wytłumaczę Ci, co jest dobrym pomysłem, a co bym zrobił inaczej. Gdy dojdziemy do porozumienia wystarczy, że mi zaufasz, a ja Cię nie zawiodę.

Konkurencyjna cena

Osobiście wykonuje większość prac przy stronie, co bardzo obniża mi koszty jej tworzenia. Dlatego mogę zaproponować Ci niższą cenę niż konkurencja.

Kontakt z wykonawcą

Główną zaletą jaką doceniają klienci jest osobisty klimat relacji w przeciwieństwie do drogich agencji. Zależy mi na Twoim sukcesie w internecie, bo jest to również mój sukces! Każdego klienta traktuje indywidualnie i sprawnie odpowiadam na wiadomości, co jest utrapieniem w przypadku zespołów.

Darmowy projekt wstępny i wycena

Jako jedni z nielicznych tworzymy zupełnie za darmo projekt wstępny i wycenę, a po przedpłacie tworzymy całą stronę. Co oznacza, że widzisz za co płacisz.