logo logo
preloader

Najlepsze przeprowadzki

Klient

Najlepsze przeprowadzki

Usługa

Wykonanie strony internetowej

Data dodania

22 sierpnia, 2023

OPIS PROJEKTU

Strona typu one-page dla firmy przeprowadzkowej z Warszawy. Wszystkie najważniejsze informacje umieściliśmy na jednej nowocześnie wyglądającej stronie.

Potrzebujesz strony?

Zróbmy to porządnie!

UKS Energetyk logo
Świetna organizacja projektów, owocna współpraca. Imponują mi efektywność uzgadniania cech produktu, jakość efektu końcowego, w tym estetyka i dokładność wykonania. Usługi firmy mogę polecić każdemu, poszukującemu jakościowego wykonania stron internetowych.

Michał Kujawa

Energetyk Judo

Oweno logo
Współpraca i komunikacja na bardzo wysokim poziomie. Wszystko wykonane na czas. Sklep internetowy stworzony według naszych oczekiwań, a nawet ponad. Pan Michał służył dobrymi radami i trafnymi rozwiązaniami od strony technicznej i funkcjonalnej sklepu internetowego. Bardzo cieszymy się że mogliśmy współpracować z takim profesjonalistą.

Aneta Mazurek

Oweno

Sklep Borczyński logo
Współpraca na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić Michała. Jakość wykonania oraz sam kontakt podczas realizacji projektu, jak i po, niezmiennie bez zarzutów!

Grzegorz Borczyński

Pracownia Borczyński

Strona Jastrzebski logo
Współpraca z panem Michałem to czysta przyjemność. Stworzona przez niego strona internetowa to połączenie najnowszych trendów i naszych oczekiwań. Bardzo profesjonalnie i szybko a co najważniejsze zaproponowane rozwiązania są oryginalne i nietuzinkowe. Dziękujemy za cierpliwość i wspaniały projekt! Polecam każdemu!

Krzysztof Jastrzębski

Jastrzębski Premium Detailing

Sklep Oma Jewels logo
Współpraca z Panem Michałem na najwyższym poziomie. Szybki i przyjazny kontakt, bezproblemowość, ogromna cierpliwość do ciągłych zmian wynikających ze zmiany mojego zdania. Sklep internetowy prezentuje się świetnie. Polecam serdecznie!

Paulina Robak

Oma Jewels

Strona Strzeszewska logo
Polecam wszystkim przyszłym klientom. Przyjazny i szybki kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Strona bardzo ładnie się prezentuje. Pomoc na każdym etapie. Pan Michał ma wiele ciekawych pomysłów i sugestii, bardzo udana współpraca za uczciwą cenę.

Ewa Strzeszewska

Profesjonalna Dietetyk

Strona Art View logo
Polecam, potrzebowałam poprawek w funkcjonowaniu strony i po kontakcie telefonicznym w przeciągu dwóch godzin wszystko zostało naprawione i unowocześnione.

Ewa

Art-view

Cosmic Pantry logo
Zdecydowanie polecam! Potrzebowałam pomocy w edycji oraz aktualizacji sklepu. Na początku ustaliliśmy warunki umowy i cele. Następnie etapami Michał wprowadzał wszystkie elementy informując mnie, co kilka dni o postępach. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i planuję podjąć z nim stałą współpracę.

Julia Nawra

Cosmic Pantry

Szymczak logo2
Zasłużone 5 gwiazdek, z czystym sumieniem polecam Pana Michała. Wszystkie etapy tworzenia strony zostały wykonane błyskawicznie oraz profesjonalnie. Pan Michał wie, co robi, świetny kontakt z klientem. Serdecznie polecam.

Maciej Szymczak

Silniki Szymczak

Sklep Elementa Mundi logo
Współpraca z Michałem nad strona www przebiegła w sposób profesjonalny i przyjemny. Nie było żadnych problemów z komunikacja, Michal bezbłędnie odczytywał feedback i błyskawicznie nanosił wszelkie zmiany, był otwarty i zaangażowany w projekt. Dziękuje Michal:)

Anna Serwan-Ohryzko

Elementa Mundi

Strona Fotogwiazda logo
Bardzo, bardzo polecam. Michał jest świetnym profesjonalistą. Bardzo cierpliwy, dokładny, uważny na prośby o poprawki. Stworzył dla mnie przepiękną stronę promującą moją fotografię. Jest idealna, taka o jakiej marzyłam!

Zuzanna Gwiazda

Foto Gwiazda

Sklep My Deer Ceramics logo
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Michałem. Stworzył dla mnie sklep internetowy dokładnie taki jak chciałam, zawsze był ze mną w kontakcie i wspierał mnie w trakcie pierwszych tygodni korzystania ze sklepu. Bardzo polecam!

Kaja K

My Deer Ceramics

00 / 00